fbpx

autodemüük.ee

☎️ 53 765 888

Avaleht

Auto tellimine valismaalt

Auto tellimine välismaalt

Loe, miks osta omale heas korras kasutatud auto välismaalt!

Miks tellida auto välismaalt?

Loe põhjustest, miks tellida omale kasutatud auto mõnest Euroopa riigist!

Toome teile uueväärse kasutatud auto
Euroopast soodsa hinnaga!

Auto toomise hind 100% sissemaksu juures al. 550€

Vajan auto leidmisel abi

Täitke, kui soovite, et leiaksime teile ideaalse auto

Mul on kuulutuse link olemas

Täitke, kui te teate juba, millist autot soovite tuua

Auto tellimine välismaalt eelised

Loe, miks tasub omale osta kasutatud uueväärne auto välismaalt!

Kasutatud auto soetamine on Eestis paljude jaoks oluline otsus, kuid sageli on takistuseks autode valikuvähesus ja pigem kehv tehniline seisukord. Lahenduseks on tellida uueväärne kasutatud auto Euroopast. EU-riikide autoturgudel on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle Eesti autoostjale atraktiivseks.

Vabadus, mugavus ja rohkem võimalusi

Tänu meie pikaajalisele kogemusele Euroopa autoturul aitame me Teile leida ideaalse auto, mille toome vajadusel teile koju kohale, samuti saab auto võtta liisingusse või tellida uuematele autodele ka lisagarantii!

Euroopas on laiem valik ja soodsam hind

Euroopa autoturg on oluliselt suurem kui Eesti autoturg. See tagab ostjale laiema valiku erinevatest automarkidest ja mudelitest, samuti erinevate lisadega valikud. Lisaks võimaldab suurem pakkumine tihtipeale ka soodsamaid pakkumisi leida. Seda mõjutab muuhulgas asjaolu, et teatud automarkide mudelid on nende koduriikides soodsamad. Näiteks Saksamaal on kergemini leida soodushinnaga saksas toodetud autosid, kui Eestis sama mudelit otsida. Hinnavahe võib olla uuemate autode puhul tuhandetes eurodes, samal ajal kui autod on tihtipeale ka paremas tehnilises seisukorras.

Usaldusväärsem hooldusajalugu

Euroopa riikides on autode hoolduskultuur üldiselt kõrgemal tasemel kui Eestis. Autodele tehakse regulaarselt hooldust ja remonti vastavates autoesindustes, hooldustööd dokumenteeritakse samuti põhjalikumalt. See tagab teile autot ostes usaldusväärsema ülevaate auto tehnilisest seisukorrast ja senisest hooldusajaloost.

Keskkonnast tingitud parem seisukord

Paljudes Euroopa riikides on kliimatingimused ja teede kvaliteet Eestist paremad või stabiilsemad. Mõõdukad talved ja väiksem kasutus soolastel teedel tähendab auto kere ja värvi säilivust paremas seisukorras. Samuti on väiksem roosteprobleemide teke. See tagab teile uue auto visuaalselt ja tehniliselt parema seisukorra.

Toomiskulude arvestamine

Muidugi tuleb arvestada ka auto Euroopast toomisega seotud lisakuludega, kuid tellides auto meie käest, on teie kulud minimaalsed (al. 550€ + km) ning protsess higivaba. Siia hulka kuuluvad transpordikulud ja vajalike dokumentide vormistamine, kohapeal auto väljastomine ning tehnokontrolli läbiviimine. Siiski on enamasti isegi nende kuludega arvestades Euroopast toodud auto kokkuvõttes soodsam kui sama mudeli leidmine Eestist.

Teemat kokku võttes pakub Euroopast kasutatud auto tellimine Eesti ostjale laiemat valikut, usaldusväärsemat hooldusajalugu, soodsamat hinda ja auto paremat tehnilist seisukorda tänu heale kliimale ja teede paremale kvaliteedile. Kuigi tuleb arvestada toomiskuludega, on see sageli tasuv investeering, mis tagab parema lõpptulemuse.

Auto ostuabi, aitame teil leida sobiva sõiduki Euroopast!

Kui te pole päris kindel, millist autot omale valida, aitame teid auto leidmisel- ja valimisel. Vaadake meie pakkumist, kus toome teile Euroopast soodsalt uueväärse ning heas korras kasutatud auto. Aitame teid kogu protsessiga algusest lõpuni, kaardistades teie vajadused ja soovid, otsides välja autokuulutused, tehes autole kohapeal põhjaliku ostueelse kontrolli ning kõik muu, alates auto väljaostust ning transpordist Eestisse, kuni ARK-i registreerimiseni.

Võtke meiega ühendust ning koos leiame teile mõistliku hinnaga auto Euroopast!

Autode ost,
raha kohe

Ostame teie vana auto ning maksame kuni 85% hinnast juba samal päeval

Kasutatud autode müük

Lai valik kasutatud ja uueväärseid autosid Saksamaalt ja Euroopast

Uueväärsed kasutatud autod Euroopast

Kõik meie poolt toodud autod on kontrollitud ajaloo- ning läbisõiduga ning kõigile müüdud autodele kehtib müügigarantii.

Golden Car Estonia

Vajate konsultatsiooni uue auto leidmiseks?