fbpx

autodemüük.ee

☎️ 53 765 888

Avaleht

Miks tasub autot osta

Miks tasub autot osta?

Loe, miks osta omale heas korras kasutatud auto!

Miks tasub üldse autot osta?

Loe põhjuseid, miks auto ostmine on hea mõte!

Toome teile uueväärse kasutatud auto
Euroopast soodsa hinnaga!

Auto toomise hind 100% sissemaksu juures al. 550€

Vajan auto leidmisel abi

Täitke, kui soovite, et leiaksime teile ideaalse auto

Mul on kuulutuse link olemas

Täitke, kui te teate juba, millist autot soovite tuua

Miks tasub autot osta?

Loe, miks tasub omale osta kasutatud uueväärne auto!

Auto on enam kui lihtsalt sõiduk – see on vabaduse ja iseseisvuse sümbol. Omada autot tähendab ise oma sõitude ning käimiste üle otsustamist ning mugavust jõuda punktist A punkti B igal ajal, kui te seda soovite. Auto ostu kaalumisel tasub silmas pidada mitmeid olulisi eeliseid, mida auto omamine (aga ka kohustusi ja vastutust) kaasa toob.

Vabadus, mugavus ja rohkem võimalusi

Tänapäeval on autostumine uus normaalsus ning suurlinnades polegi ilmtingimata autot vaja, kuid kui teil on pere või töösõidud, vajate praktilist vahendit liikumiseks või soovite saada rohkem liikumisvabadust, on auto ostmine hea idee. 

Vabadus liikuda mugavalt

Auto pakub teile vabadust liikuda vabalt ka pikemate vahemaade vahel, samuti liigelda kohtadesse, kuhu ühistranspordiga või muude vahenditega on juba raskem pääseda. Teil on võimalik sõita ise pikemale reisile, viia lapsed kooli või trenni, käia väljaspool linna elavaid sugulasi külastamas või lihtsalt nautida autoga sõitmist, eriti juhul, kui teil on erksam auto.

Mugavus ning efektiivsus

Ühistranspordi sõiduplaanidest sõltumatus tagab mugavuse ja ajakokkhoiu ning vabaduse ise otsustada, millal te kuhu minna soovite. Autoga saate sõita just siis, kui teile sobib ning jõuda sihtkohta kiiremini, eriti lühemate vahemaade puhul.

Praktilisus ja mitmekesisus

Auto on igapäevaelus eelkõige praktiline. Suuremate esemete, näiteks mööbli või ehitusmaterjalide transportimine on autoga lihtsam, rääkimata poeskäimisest. Samuti on auto suurepärane lahendus aktiivse eluviisiga inimestele, kes veedavad palju aega väljaspool kodu, näiteks spordiharrastajatele või loodushuvilistele ning loomulikult ideaalne vahend perega väljasõitude tegemiseks.

Võimalus elada keskusest eemal

Tänu auto omamisele saate hõlpsasti kolida ka mõnda uusarendusse linnamürast eemale, samas jõudes ikkagi vähese ajaga vajalikesse kohtadesse mugavalt ja kiirelt. Auto annab teile elukoha valimiseks laiema raadiuse. Te ei pea piirduma ainult nende rajoonidega, millel on hea ühistranspordiühendus. Samuti võib auto olla suurepärane täiendus peredesse, kus on mitu juhti, kes saavad ühe autoga sõita.

Investeering iseendasse

Auto võib olla ka investeering iseendasse. Hästi hooldatud auto säilitab oma väärtuse paremini kui ühistranspordile lootmine. Lisaks saab autot kasutada ka kui töövahendit ning panna ostetud auto enda jaoks raha teenima. Peamiselt võidad auto ostmisega siiski aega, olenevalt muidugi selle kasutusest.

Auto valimine vastavalt vajadustele

Autode valik on lai ja erinev, pakkudes sobivaid lahendusi erinevatele vajadustele ja eelarvetele. Peredele sobib pigem avar ja praktiline mahtuniversaal või väikebuss, samas kui linnasõitude jaoks võib eelistada väiksemat ja ökonoomsemat autot. Olulised on ka autol olevad lisad, näiteks turvasüsteemid, mugavussüsteemid ja multimeediumisüsteemid.

Auto ostuabi, aitame teil leida sobiva sõiduki Euroopast!

Kui te pole päris kindel, millist autot omale valida, aitame teid auto leidmisel- ja valimisel. Vaadake meie pakkumist, kus toome teile Euroopast soodsalt uueväärse ning heas korras kasutatud auto. Aitame teid kogu protsessiga algusest lõpuni, kaardistades teie vajadused ja soovid, otsides välja autokuulutused, tehes autole kohapeal põhjaliku ostueelse kontrolli ning kõik muu, alates auto väljaostust ning transpordist Eestisse, kuni ARK-i registreerimiseni.

Võtke meiega ühendust ning koos leiame teile mõistliku hinnaga auto Euroopast!

Autode ost,
raha kohe

Ostame teie vana auto ning maksame kuni 85% hinnast juba samal päeval

Kasutatud autode müük

Lai valik kasutatud ja uueväärseid autosid Saksamaalt ja Euroopast

Uueväärsed kasutatud autod Euroopast

Kõik meie poolt toodud autod on kontrollitud ajaloo- ning läbisõiduga ning kõigile müüdud autodele kehtib müügigarantii.

Golden Car Estonia

Vajate konsultatsiooni uue auto leidmiseks?