fbpx

autodemüük.ee

☎️ 53 765 888

Avaleht

Auto toomine Rootsist

Auto ostmine ja kohaletoomine Rootsist otse Teile koju!

Autode toomine Rootsist

Soovite osta uueväärse kasutatud auto Rootsist?

Toome teile uueväärse kasutatud auto
Rootsist soodsa hinnaga!

Auto toomise hind 100% sissemaksu juures vaid 550€

Vajan auto leidmisel abi

Täitke, kui soovite, et leiaksime teile ideaalse auto

Mul on kuulutuse link olemas

Täitke, kui te teate juba, millist autot soovite tuua

Kasutatud auto toomine Rootsist

Unistuste Auto Rootsist murevabalt otse Teieni!

Kas olete otsinud kasutatud autot, mis vastaks Teie vajadustele ja unistustele, kuid pole Eestist õiget varianti leidnud? Vaadake põhja poole! Rootsi on ideaalne koht kvaliteetse ja taskukohase auto leidmiseks ning seda mitmel põhjusel.

*Meie toodud autosid on võimalik ka liisingusse võtta!

Autod, mis on hoolega hoitud: Rootslased on tuntud autode põhjaliku hooldamise poolest juba tänu nende heaoluühiskonnale, kus elatustase on Euroopa keskmisest kõrgem. See tähendab, et Rootsist imporditud autodel on tavaliselt hea tehniline seisukord ning hooldused on teostatud õigeaekselt ning korrapäraselt.

Lai valik autosid ning soodsad hinnad: Rootsi autoturg on märkimisväärselt suurem kui Eestis, pakkudes laia valikut erinevate tootjate ja mudelite hulgast. Samuti on hinnad tihtipeale tänu laiemale valikule ka soodsamad, eriti Rootsi enda autotootjate autode puhul. Samuti on üheks plussiks laia valiku juures, et saate valida erinevate mudelite vahel, millel on erinevad lisad või modifikatsioonid.

Rootsi tuntud autotootjad: Rootsi enda uhkuseks on autotootjad Volvo ja Saab, mis pakuvad teada-tuntud ohutust, usaldusväärsust ja mugavust ning ainulaadset stiili. Lisaks Rootsi enda autotootjatele on valikus loomulikult ka populaarseid Saksa tootjaid nagu Volkswagen, Audi BMW ja Mercedes-Benz, mis tagavad praktilisuse, luksuse või sportliku sõiduelamuse.

Teie uus kasutatud auto Rootsist!

Kasutatud autode import Euroopast on meie igapäevategevus ning omame autoturul tegutsemises pikaajalist kogemust. Lisaks individuaalsetele kliendipõhistele teenustele on meie valikus kaks peamist auto toomise teenuse paketti:

Auto toomise täisteenus: Aitame leida teile sobiva auto kuulutuse, mis vastab Teie eelistustele. Viime kohapeal läbi põhjaliku tehnokontrolli ning käime autoga proovisõidul, et veenduda auto heas seisukorras. Seejärel ostame auto ning vormistame kõik vajalikud dokumendid. Lõpuks toimetame auto mugavalt Eestisse ning toimetame Teile. Küsige oma auto toomise individuaalset hinnapakkumist.

Auto transport: Olete juba Rootsist ise oma unistuste auto kuulutuse leidnud? Pakume Teile transporditeenust. Ostame auto Teie eest ära ning toimetame selle turvaliselt Eestisse. Tegu on lihtsa ja murevaba teenusega. Küsige individuaalset hinnapakkumist juba täna!

Miks valida auto Rootsist toomise teenus?

Aastatepikkune kogemus tagab professionaalse ja usaldusväärse teenuse.

Tänu laiale kontaktide võrgustikule Rootsi automüüjatega leiame Teile sobivaima auto.

Pakume konkurentsivõimelisi hindu, et Teie uue auto toomine sobiks ka Teie eelarvega.

Ärge leppige vähemaga! Võtke meiega ühendust juba täna ja alustame Teie Rootsi unistuste auto otsinguid!

Auto transport (ilma lisateenusteta) Rootsist

Kui te olete auto ise Rootsist juba ära ostnud või vajate lihtsalt auto transporti Rootsist Eestisse, olete õiges kohas. Toome teie auto ära kokkulepitudd ajaks konkurentsivõimelise hinnaga. Auto transpordiks Rootsist individuaalse pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust ning küsige hinnapakkumist.

Toome teie unistuste auto Rootsist murevabalt!

Meie teenuse hind algab taskukohasest 550 eurost + käibemaks (kui teete 100% sissemaksu).

Pakume erinevaid teenuste pakette vastavalt Teie vajadustele ja soovidele.

Omame laia kogemustepagasit Euroopa autoturul tegutsemise osas.

Ning sõitke oma uue unistuste autoga juba umbes nädala pärast!

Auto toomine Rootsist küsimused

Korduma kippuvad küsimused ning nende vastused

Auto Rootsist toomise hind sõltub sellest, kas soovite lisateenuseid, nagu auto tehnokontroll või hoopis täisteenust, kus leiame teile ise sobiva sõiduki, mille teile koju kohale toome. 

Auto transpordi hind Rootsist on 550€, juhul kui vajate vaid transporti, samuti pakume eripakkumisena paketthinda neile, kes teevad autole 100% sissemaksu.

Kõiki meie kaudu toodud autosid on võimalik liisingusse võtta. Individuaalse pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust.

Ainult auto transport Rootsist maksab al. 550€ ning tarneaeg on kuni 7-päeva. Täpne hind sõltub auto suurusest ning asukohast Rootsis. Individuaalse hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust.

Jah. Meie kaudu toodud autosid on võimalik liisingusse võtta. Kasutage liisingu hinna arvutamiseks liisingukalkulaatorit.

Autodele, mis on uuemad, kui väljalaskeaastaga 2020 või mis on sõitnud vähem kui 100 000 km saab osta lisagarantii, mille hind on 1800€. Lugege täpsemalt lisagarantiist vajutades siia.

Autode ost,
raha kohe

Ostame teie vana auto ning maksame kuni 85% hinnast juba samal päeval

Kasutatud autode müük

Lai valik kasutatud ja uueväärseid autosid Saksamaalt ja Euroopast

Uueväärsed kasutatud autod Euroopast

Kõik meie poolt toodud autod on kontrollitud ajaloo- ning läbisõiduga ning kõigile müüdud autodele kehtib müügigarantii.

Golden Car Estonia

Vajate konsultatsiooni uue auto leidmiseks?